اسکن کف پا در مشهد – هزینه اسکن پا

۲۸ تیر, ۱۴۰۳ 10
-پا-چیست.jpg

دلیل اهمیت اسکن پا چیست؟ پا، قلب دوم انسان است؛ جمله‌ای آشنا که تداعی‌کننده ارزش و میزان اهمیت پا در سلامت فرد می‌باشد. پاها تنها اندامی از بدن هستند که کل وزن بدن را تحمل می‌کنند همه فشارهای وارده ناشی از وزن بدن و جذب ضربه‌های وارد شده بر عهده پاهای ما می‌باشد. وضعیت نامناسب فشار کف پا معمولا خود را با درد هایی در گردن، کمر، زانو و ساق پا نشان می دهد.

دریافت وقت آنلاین از کلینیک پیکره مشهد

در حال بارگذاری ...

از این رو کف پای انسان‌ها غالباً در معرض آسیب‌های زیادی قرار می‌گیرد و بهترین گزینه برای تشخیص این آسیب‌ها و مشکل پا و ارزیابی کف پاها اسکن کف پا بسیار کاربردی می‌باشد. اسکن کف پا که به کمک اسکنر کف پا با ثبت نقاط فشار در ناحیه پاشنه تا نوک پای بیمار داده‌هایی تحت عنوان نقاط قوت و ضعف پا و نقاط فشار در قسمت کف پا و گودی کف پا را ارائه می‌دهند.
علاوه بر اسکن‌های کف پا با بهره‌گیری از اسکن ۳D لیزر به بررسی نحوه گام برداشتن و شکل عملکردی پاهای بیمار حین راه‌ رفتن نیز می‌توان پرداخت.

درد کف پا

علت درد در ناحيه كف پا غالبا عدم وجود قوس كف پا يا وجود قوس هاي نامعقول و غير طبيعي در ناحيه كف پا مانند کف پای صاف يا عارضه هاي خاصي همچون خار پاشنه يا زانوی ضربدری يا پرانتزی مي باشد كه سبب درد در ناحيه كف پا يا همان فاشئيت پا می شود.

با توجه به اينكه كف پا رابطه مستقيمي با ساير بخش هاي بدن مثل ستون فقرات كمر و ران ها و … دارد درمان اختلالات و مشكلات كف پا سبب پيشگيري از بروز مشكلات جدي تر در ساير نقاط بدن مي شود به صورت كلي سلامتي و راحتي قلب دوم بدن سلامت و آسايش و راحتي ساير قسمت هاي بدن را تحت شعاع قرار مي دهد.

همانطور كه مستحضريد شناسايي مشكلات و اختلالات پا گامي موثر و مهم در زمينه بهبود در راستاي حفظ سلامت پاها و ساير اندامها است به نوعي شناخت نوع عارضه و مشكلات كف پا سبب پيشگيري از آسيب هاي جدي تر و پرداخت هزينه هاي هنگفت مي شود به همين دليل اسكن كف پا و ارزيابي و اناليز نحوه راه رفتن و نقاط فشار افراد در ناحيه كف پا امري مهم و حائز اهميت شناخته شده است

فواید و کاربرد اسکن کف پا

اسكن كف پای بيمار با ارزيابي دقيق از نقاط فشار كف پاي بيمار و پرداختن به آناليز نحوه راه رفتن بيمار شرح حالي دقيق از وضعيت فعلي پای بيمار به ما مي دهد كه دسترسي به اين اطلاعات با چشم غير مسلح ممكن نيست.

نمونه تاثیر کفی ساخته شده با اسکن پا در کلینیک پیکره:

اسکن مقایسه کف پای کودک ۷ ساله بعد از یک سال

اسکن مقایسه کف پای کودک ۹ ساله بعد از یک سال

رضایت حداکثری در بیش از ۵ هزار بیمار نشان از کیفیت خدمات ما دارد.

درد های کف پا با اسکن پا تشخیص داده می شوند؟

بله اسکن کف پا بسیار کاربردی هست و در موارد زیادی پیش نیاز پزشک و کارشناسان جهت ساخت و طراحی ارتوز است در ادامه به بررسی کاربردهای اسکن کف پا می‌پردازیم:

 • بررسی دقیق کف پا
 • آنالیز نحوه راه‌رفتن بیمار
 • برای تشخیص فاشئیت کف پای بیمار
 • به جهت تشخیص هم تراز نبودن پاها
 • به جهت بررسی نقاط فشار
 • به جهت تشخیص چرخش مچ پا
 • برای ساخت و طراحی دقیق انواع ارتوز‌های کف پا اعم از ساخت و طراحی کفی طبی ارتوپدی، کفش طبی ارتوپدی، صندل طبی ارتوپدی…بسیار مفید و کاربردی است
 • تشخیص و مقایسه نقاط فشار
 • تشخیص خار پاشنه

به طور کلی اسکنرهای کف پا می‌تواند مشکلات جدی که با چشم نمی‌توان آنها را مشاهده کرد بررسی و گزارش کند.

گیت اسکنر برای اسکن کف پا

انواع اسکن کف پا

کلینیک ارتوپدی فنی پیکره از بروز ترین دستگاه های روز دنیا برای اسکن پا استفاده می نماید و کارشناس با استفاده از نتایج آن بهترین مشاوره را به شما ارائه می دهد.

اسکنرهای کف پا به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 • نوری
 • فشار

اسکنرهای نوری به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با استفاده از نور میزان تمرکز فشار در هر ناحیه را مشخص می‌کنند.
اسکنرهای فشار از یک صفحه با تعداد زیادی سنسورهای حساس به فشار تشکیل شده‌اند و با دریافت الگوی فشار کف پا و همینطور فشار وارده در هر نقطه را در اختیار اپراتور دستگاه قرار می‌دهند.
اسکنرهای فشاری به دو روش داینامیک و استاتیک قابلیت اسکن کف پا را ایجاد می‌کنند.

اسکنرهای سه بعدی کف پا نیز با استفاده از اسکنرهای فشار به دو نوع تقسیم می‌شوند که شامل اسکن استاتیک (ثابت) و اسکن داینامیک می‌شود.
در روش اول بیمار با ایستادن یا گذاشتن پا ها به صورت تکی بر روی صفحه اسکن به‌صورت ثابت به دستگاه این اجازه را می‌دهد که با دستگاه میزان فشار موجود در هر ناحیه از پا را مشخص کند این روش اسکن سه بعدی شرایط اسکن کف پارا برای بیماران دیابتی و سالمندان و همینطور نوزادانی که توانایی راه رفتن ندارند را نیز ایجاد میکند.

در روش دوم بیمار با گام برداشتن به آرامی بر روی دستگاه اطلاعاتی از قبیل شیوه راه رفتن میزان تمرکز فشار در تمام نقاط کف پای بیمار نحوه راه رفتن بیمار و انحرافات خاص بیمار را در مراحل مختلف در اختیار کارشناسان قرار می‌دهد.

اسکن سه‌بعدی کف پا در مشهد توسط کلینیک پیکره

اسکن سه‌بعدی کف پا در مشهد

اسكن سه بعدي شرايط اسكن و آناليز و ارزيابي كودكان بانوان و يا آقاياني كه با كهولت سن مواجه هستن همچنين بيماران ديابتي با زخم هاي ديابتي بر روی پاها براي ساخت و طراحي كفي، كفش و صندل طبي ارتوپدي به كلينیک ما مراجعه مي كنند فراهم اورده است كه بدون نياز به راه رفتن بر روي دستگاه به اسكن دقيقي از وضعيت پاي بيمار دستيابي پيدا كنيم.

از اسکن و پرینت سه بعدی برای ساخت ارتز و پروتز نیز استفاده می شود.

اسکن کف پا و ساخت کفی طبی ارتوپدی

از طریق داده‌های دقیق دستگاه اسکن کف پا به کمک نرم‌افزارهایی کاملاً تخصصی می‌توان به طراحی ارتوزی‌ مهم و تأثیرگذار به اسم کفی طبی ارتوپدی پرداخت و وارد پروسه ساخت و طراحی کفی طبی اختصاصی شد.

در واقع اسکن دقیق از کف پای بیمار به کارشناسان توانمندی بررسی کف پا و طراحی کاملاً اختصاصی کفی طبی ارتوپدی متناسب با شرایط پای بیمار را می‌دهد.
اسکن کف پا و بررسی نقاط فشار پا برای ساخت ارتوز‌‌ها برای افراد با بیماری‌های خاص بسیار حائز اهمیت است چرا که در شرایط خاص و بیماری‌های خاص فقط اسکن کف پا شرایط پای بیمار و شرح خالی دقیق از نقاط فشار وارده بر پای بیمار را به می‌دهد.

در مرحله اول به كمك اسكن كف پای بيمار به طراحي كاملا اختصاصي كفي طبي ارتوپدي پرداخته مي شود كه اين شرايط طراحي اختصاصي كفي چند نكته مهم را در بر دارد اول اينكه اختصاصي طراحي شدن كفي اين امكان را به ما مي دهد كه تمامي شرايط خاص بيمار همينطور ويژگي های خاص اعم از قد و وزن شرايط فعلي جسماني همچنين ميزان فعاليت بيمار در طول روز در نظر گرفته شود و با توجه به همه اين نكات ايده آل ترين كفي را براي بيمار طراحي شود.

پس از طراحي اختصاصي كفي طبي ارتوپدی وارد مرحله ساخت كفي طبي ارتوپدي مي شويم كه و با در نظر گرفتن تمام شرايط بيمار كفي طبي ارتوپدي كاملا ايده آل متناسب با شرايط و نياز بيمار براي قرار دادن پاها  در شرايطي كاملا استاندارد و راحت ساخته مي شود.

چرا كه با قرار دادن پا در شرايطي استاندارد و راحت اسباب راحتي و آسايش ساير اندام بدن را نيز فراهم مي آوريم.

اسکن پا برای ساخت کفش طبی ارتوپدی

اسكن دقيق از پاي بيمار علاوه بر طراحي و ساخت كفي طبي ارتوپدي به صورت اختصاصي مي تواند در زمينه طراحي و ساخت صندل و كفش هاي طبي ارتوپدي هم به همان اندازه موثر و حائز اهميت باشد.

نقش اسکنرهای کف پا در مبحث ساخت و طراحی ارتوز‌های اختصاصی پا پر رنگ می‌شود چرا که با استفاده از اسکن کف پا می‌توان به طراحی و ساخت کاملاً اختصاصی کفش‌های طبی ارتوپدی پرداخت کفش‌های طبی ارتوپدی برای افرادی همچون بیماران دیابتی کسانی که کف پای صاف دارند و افرادی که چرخش مچ پا دارند بسیار الزامی است.
کارشناسان در این حوزه با در نظر داشتن شرح حالي دقيق از وضعيت پاي بيمار و نقاط فشار و نحوه گام برداشتن بيمار و همچنين در نظر گرفتن میزان انحرافات احتمالي مچ به سمت داخل يا خارج در بیماران با عارضه كف پای صاف و زانو هاي ضربدري يا پرانتزي مي توان به ساخت و طراحي انواع كفش و صندل هاي طبي ارتوپدي اختصاصي نيز پرداخت.

ساخت و طراحی ارتوز های پا براي افراد ديابتی

افراد ديابتي اغلب به دليل داشتن زخم هاي ديابتي در ناحيه كف پا با مشكلات مختلفي دست و پنجه نرم مي كنند كه پيشرفت تكنولوژي و علم مهندسي پزشكي با امكان اناليز هاي سه بعدي و اسكنر هاي سه بعدي شرايط ساخت و طراحي كاملا اختصاصي كفي و كفش و صندل هاي طبي ارتوپدي را فراهم اورده كه با استفاده از اين كفي و كفش ها و صندل هاي طبي ارتوپدي اسباب راحتي و قرار گرفتن پاها در حالتي استاندارد و ايداه ال به وجود آمده است تا از ايجاد زخم های خطرناك ديابتي جديد بر روي پاها جلو گيري شود.

چه افرادی نیاز به کفی اختصاصی دارند؟

به طور کلی استفاده از کفی طبی را نمی‌توان محدود به افراد خاصی کرد چرا که استفاده از کفی طبی به سلامتی و‌راحتی همه افراد جامعه کمک می کند اما برخی از افراد بیشتر از عموم مردم مستلزم استفاده از کفی طبی ارتوپدی هستند. همچنین در مقاله ساخت کفی طبی اختصاصی به صورت کامل تمام موارد و مراحل ساخت نیز ذکر شده است.

به عنوان مثال افرادی که درگیر درد در ناحیه کف پا هستند یا افرادی که کف پای صاف هستند در گروه افراد مستلزم استفاده کفی طبی ارتوپدی قرار می گیردند به دلیل اینکه کف پای صاف در آینده باعث کمر درد و زانو درد های شدید می شود از سوی دیگر گروهی دیگر از افراد با عارضه خار پاشنه مواجه هستند این گروه هم با استفاده از کفی طبی می‌توانند از درد بیشتر خود جلوگیری کنند همچنین افرادی هستند که با مشکل قوس بلند در ناحیه کف پا مواجه هستند و‌ با درد در ناحیه قوس کف پا به مراکز طبی ارتوپدی مراجعه می کنند.

همچنین عزیزانی که با عارضه زانوی پرانتزی و یا ضربدری مواجه هستند مستعده استفاده از کفی و کفش های طبی ارتوپدی هستند چرا که با اعمال کردن زاویه هایی در ناحیه کفش می توان از انحراف بیشتر زانو ها و قرار گرفتن پا ها در شرایط نا مناسب جلوگیری کنند.

ساخت و طراحی کفی های طبی ارتوپدی به صورت اختصاصی این امکان را به ما می دهد که با در نظر گرفتن مشکلات بیمار و شرایط جسمی و همچنین نسبت قد و وزن و میزان فعالیت بدنی در فرد به ساخت و طراحی کاملا ایده ال و مناسب بیمار می پردازیم. استفاده از کفی طبی ارتوپدی شرایطی را ایجاد میکند که تا حدود زیادی الگوی غلط بیماران در راه رفتن اصصلاح شود.

اسکن کف پای کودکان

برای نوزادان یا کودکانی که توانایی راه‌ رفتن ندارند همچنین سالمندان عزیز که گام برداشتن بر روی صفحه اسکن برایشان دشوار است با استفاده از اسکنرهای ۳D لیزر به بررسی دقیق نقاط فشار کف پای آنها می‌پردازیم.
چرا که اسکن ۳D لیزر به ما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به راه‌رفتن بیمار بر روی دستگاه شرح حال دقیقی را از وضعیت کف پای بیمار به اپراتور بدهد.

تقسیر و توضیح گزارش اسکن پا

تفسير اسكن كف پا

افرادي كه كف پاي صاف دارند به احتمال زياد داراي پرونیشن بيش از حد هستند.
افتادگي قوس كف پا (به سمت داخل) يا به عبارتي عمان كف پاي صاف می‌تواند در آینده منجر به چرخش به داخل و خارج و يا زانودردها و کمردردهای شديد همچنين در مواردي پرانتزي يا ضربدري شدن زانوها شود.
اسكن كف پا به ما امكان طراحي و ساخت کفی‌های طبي ارتوپدي كه به‌صورت اختصاصي براي بيمار طراحي می‌شود را می‌دهد و کفی‌های طبي ارتوپدي سفارشي با حمايت ويژه از كف پاي بيمار و حفظ تعادل در تنظيم فشار كف پاها سبب تسكين وهمینطور در سنين كمتر درمان عارضه كف پای صاف می‌شوند.

اسکن پا چه مواردی را به ما نشان می دهد؟

تفسير اسكن كف پا به ما اطلاعات زيادي درباره كف پاي بيمار می‌دهد كه در اكثر موارد و مشكلات با چشم‌ها قابل تشخيص نيستند و همین‌طور اطلاعات دقيقي راجع به حالت پا و قالب پا جهت طراحي و ساخت سفارشي کفی‌های طبي ارتوپدي و همچنين کفش‌ها طبي ارتوپدی و صندل‌های طبی ارتوپدی كه به‌ صورت اختصاصي براي بيمار طراحي می‌شوند را نيز ايجاد می‌کند.
به‌عنوان مثال امكان تشخيص مشكلاتي اعم از صافي كف پا قوس كم در ناحيه كف پا قوس زياد در ناحيه كف پا قوس معمولي و نرمال در كف پاها قوس بلند در كف پاها و … می‌دهد.

قوس كف پای معمولی

قوسي در ناحيه كف پا كه کاملاً نرمال است و به‌طورکلی وظيفه جذب فشار و ضربات وارده به پا را دارند. توجه داشته باشيد قوس كف پا با جذب فشار جلوگيري از ايجاد کمردرد پادرد و مشكلاتي ازاین‌قبیل می‌شود و بسيار حائز اهميت است؛ لازم به ذكر است كه در حالت نرمال هم احتمال پرون شدن كف پاها وجود دارد به‌خصوص اگر قوس پاها در پاي راست و چپ تفاوت داشته باشد.

به‌طورکلی اسكن كف پاها اطلاعاتي در اختيار كارشناسان همين حوزه قرار می‌دهد كه با اين اطلاعات می‌توان به طراحي و ساخت اختصاصي كفي طبي ارتوپدي پرداخت آنالیز كف پاها و در نهايت ساخت كفي ارتوپدي در حفظ سلامت پاها بسيار مؤثر است چرا كه با پر كردن ناحيه قوس كف پا و استانداردسازی آنها سلامت و راحتي را براي بيماران به ارمغان مياورند.

قوس كم كف پا

قوس‌های كم در ناحيه كف پاها سبب عدم ضربه‌گیری و جذب فشارضعیف در ناحيه كف پاها می‌شوند.
اسكن كف پاها و طراحي كفي طبي ارتوپدي به‌صورت اختصاصي سبب حمايت ويژه از ناحيه قوس كف پا و در همين حال فعال‌کردن قوس كف پاها می‌شوند همین‌طور سبب پیشگیری از افزايش افتادگي قوس كف پاها و در سنين بالاتر مشكلات جدی‌تر می‌شوند.

قوس بلند كف پاها

پاهايي كه قوس بسيار بلندي دارند اغلب بيش از اندازه سفت و انعطاف‌ ناپذیر هستند و به‌ مرور زمان سبب افتادگي بيش از حد مچ پاها هنگام راه‌رفتن و دويدن می‌شوند.
علاوه بر اين مواد كساني كه پاهايي با قوس كف پاي بلند هستند با مشكل عدم ضربه‌گیری و جذب فشار در ناحيه پاها می‌شوند كه بيشتر درد و جذب فشار و ضربات در اغلب اين افراد به پاها، لگن و پشت‌پاها و زانوها منتقل می‌شود و در آينده سبب جراحي و مشكلات جدی‌تر می‌شوند.

كفي سفارشي پويا اين امكان را ايجاد می‌کند كه با پوشش‌دهی این‌گونه قوس‌های بلند و غیرطبیعی سبب جذب فشار و ضربه در ناحيه قوس كف پاها شود.
با قرارگرفتن کفی‌های طبي ارتوپدي سفارشي امكان تعادل بيشتر براي بيماران با اين عارضه فراهم می‌شود و همین‌طور باعث پيشگيري از بروز مشكلات جدی‌تر می‌شود.

هزینه اسکن پا در مشهد

هزینه اسکن کف پا یک از کم هزینه ترین اسکن های پزشکی می باشد!!!

با توجه به اینکه اسکن پا بسیار دقیق است و اطلاعات و شرح حالی کامل از نحوه راه رفتن به ما می دهد و به ارزیابی و انالیز نحوه گام برداشتن بیمار پرداخته می شود اسکنی بسیار کاربردی و در عین حال کم هزینه شناخته می شود.

هزینه اسکن کف پا به طور کلی وابسته به مدل اسکن و دستگاه اسکن به کار گرفته شده می باشد و نسبت به سایر اقدامات پزشکی و آزمایشات با توجه به میزان اهمیت و مهم بودن بسیار جزئی می باشد هزینه اسکن کف پا در ایران در مقایسه با سایر کشور های هم تراز بسیار پایین می باشد.این هزینه هر سال براساس تعرفه علوم پزشکی تعیین می شود و می تواند در نقاط متفاوت و براساس تجهیزات کمی متفاوت باشد.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه اسکن با شماره کلینیک تماس حاصل فرمایید: ۰۵۱۳۸۸۴۹۸۸۶

جمع‌بندی

به‌صورت کلی دستگاه‌های اسکن کف پا با به‌کارگیری از تکنولوژی روز دنیا امکاناتی از قبیل طراحی دقیق و آسان‌تر ارتوز‌های مرتبط با کف پای بیمار و بررسی کاملاً دقیق کف پای بیمار را در دنیای امروز به بهترین نحوه ممکن فراهم آورده است.
و در مسائل بسیار زیادی اطلاعات دقیقی را که پزشک یا کارشناسان از کف پای بیمار نیاز دارند به‌صورت گزارش تهیه کرده و تحویل می‌دهد.

مشاوره و تماس با کلینیک پیکره

 

کلینیک اسکن کف پا در مشهد

کلینیک فنی ارتوپدی پیکره با بهره‌گیری از کادری مجرب با همکاری کارشناسان ارتوز و ‌پروتز مهندسین پزشک و همچنین متخصصین در همین حوزه به اسکن‌های فشار داینامیک استاتیک ۳D لیزر می‌پردازد و به‌صورت کاملاً اختصاصی برای پای بیمار انواع ارتوز اعم از کفی اختصاصی، کفش طبی ارتوپدی و صندل طبی ارتوپدی می‌پردازد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و تعیین وقت از کارشناسان ما در همین حوزه با شماره ۰۵۱۳۸۸۴۹۸۸۶ در تماس باشید.

کلینیک ارتوپدی پیکره

مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۸، پلاک ۱ (ساختمان پلاتینیوم)، طبقه دوم، واحد ۷
مشهد
تلفن: ۰۵۱۳۸۸۴۹۸۸۶
URL: https://peykare.com

کلینیک پیکره

کلینیک پیکره یکی از بهترین مراکز ارتوپدی فنی در شهر مشهد برای ساخت انواع ارتز و پروتز


10 دیدگاه

 • zahra

  ۲۷ اسفند, ۱۴۰۲ در ۱۹:۵۲

  برای فرزندم که کلاس ۶ ام هست کفی ساختیم که توی مدرسه استفاده کنه خداروشکر بعد از چند روز که عادت کرد خیلی دردش کم شده

  پاسخ

  • peykare

   ۲۸ اسفند, ۱۴۰۲ در ۱۵:۳۷

   سلام همان‌طور که موقع تحویل به شما توسط کارشناس توضیح داده شده طبیعی است که روز های اول به دلیل تفاوت کفی اختصاصی با کفی عادی احساس عجیبی داشته باشید و باید از زمان کم شروع به استفاده کنید.

   پاسخ

 • سمیه انصاری

  ۳۰ بهمن, ۱۴۰۲ در ۱۸:۰۵

  پای من وقتی کفش میپوشم انگار به داخل فشار میاره و کفشم بد شکل میشه به دکتر ارتوپد مراجعه کردم گفتن اسکن از پا بگیرم میخاستم بدونم از اینکه کفی استفاده کردم تاثیری داره؟

  پاسخ

  • peykare

   ۳۰ بهمن, ۱۴۰۲ در ۱۸:۲۶

   سلام وقت بخیر بله بعد از اسکن کف پا کارشناس طراحی کفی را براساس آن انجام داده و سپس ساخته و استفاده از آن باعث کاهش درد و جلوگیری از بد تر شدن پا می شود.

   پاسخ

 • المیرا حسینی پور

  ۲۷ مرداد, ۱۴۰۲ در ۱۱:۲۰

  واقعا بهترین مرکز اسکن پا در مشهد هستن خیلی خوش برخورد و دلسوز هم در زمان اسکن هم در زمان تحویل و بررسی
  ۲۶ خرداد ماه مراجعه کردم و حدود ۷ روز طول کشید اماده بشه ولی ارزش داشت و کاملا احساس راحتی دارم و دیگه نمیتونم از کفی ساده استفاده کنم انقدر متفاوتن

  پاسخ

  • peykare

   ۲۹ مرداد, ۱۴۰۲ در ۱۹:۳۱

   از رضایت شما خرسندیم.
   دلیل راحتی کفی اختصاصی یا کفی cnc طراحی بر اساس اسکن پا برای تک تک افراد توسط کارشناس مربوطه است.

   پاسخ

 • مجید مجیدی

  ۵ خرداد, ۱۴۰۲ در ۱۰:۱۹

  با سلام .جهت اصلاح غیر تهاجمی پای پرانتزی برای بزرگسالان نیاز هست که از متخصص ارتوپدی به کلینیک ارجاع بشیم یا مستقیم خودمون به کلینیک میتونیم مراجعه کنیم جهت پیگیری درمان؟

  پاسخ

  • peykare

   ۷ خرداد, ۱۴۰۲ در ۱۷:۴۴

   سلام روز بخیر بله باید به یک متخصص ارتوپدی اول مراجعه کنید(برای انتخاب دکتر نیز می توانید با شماره کلینیک پیکره تماس حاصل فرمایید تا یکی از همکاران را به شما پیشنهاد نماییم) و سپس با نسخه پزشک برای درمان مراجعه نمایید.
   برای اطلاعات بیشتر درباره درمان پای پرانتزی نیز می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید:
   درمان پای پرانتزی در مشهد

   پاسخ

 • اسماعیل

  ۱۶ اردیبهشت, ۱۴۰۲ در ۱۲:۴۷

  من ۳ ماه پیش کلینیک دیگه ای توی مشهد رفتم اسکن کف پا انجام دادن ولی نه به من فایل اسکن دادن نه کیفیت ساختشون خوب بود و بعد از یک ماه دیگ هیچ تاثیری نداشت. شما خدماتتون تفاوتی داره؟

  پاسخ

  • peykare

   ۲۰ اردیبهشت, ۱۴۰۲ در ۱۹:۵۰

   سلام روز بخیر متاسفانه بعضی همکاران با دستگاه بروز اسکن انجام نمی دهند یا کفی توسط خودشون ساخته نمیشه ولی ما در کلینیک پیکره سعی کرده ایم با بروزترین دستگاه های روز دنیا اسکن بصورت داینامیک و استاتیک انجام بدهیم و همه مراحل ساخت کفی مانند طراحی و ساخت آن با بهترین متریال توسط کلینیک خودمان انجام می شود و اثبات حرف ما چندین هزار بیمار راضی از خدمات ما است.
   در ضمن ما فایل اسکن را در هر صورت که بخواهید (چاپ یا فایل pdf) به شما ارائه می دهیم و همچنین برای همیشه در سیستم ما ذخیره می شود.

   پاسخ

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


ما متخصصیمما متخصصیم
کلینیک پیکره

اصلاح ناهنجاریهای اسکلتی-عضلانی بدن با روشهای غیر تهاجمی، ارائه کلیه خدمات مربوط به ساخت ارتز، ساخت اندام مصنوعی و اسکن دقیق پا جهت ساخت کارآمدترین کفش ارتوپدی و کفی اختصاصی برای هر فرد.


تلفن تماس

ما اماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.آدرس ما

مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۸، پلاک ۱ (ساختمان پلاتینیوم)، طبقه دوم، واحد ۷


شنبه تا پنجشنبه

۱۲:۳۰ ظهر تا ۸ شب
شنبه تا چهارشنبه
۹ صبح تا ۱۴ ظهر
پنجشنبه
تعطیل
جمعه


این مطلب را هم بخوانید  بهترین كلينيک پا در مشهد