اسکن و پرینت سه بعدی برای ساخت ارتز و پروتز

۲۹ اردیبهشت, ۱۴۰۳ 0
emakan-1200x1600.jpg

پس از سالها کسب تجربه درمانی، ساخت اورتزها و‎ ‏پروتزهای پزشکی در قالب کلینیک پیکره با هدف ارتقا و نوسازی سیستم های ساخت سنتی تصمیم گرفتیم تا با‎ ‏استفاده از فناوری اسکن و پرینت سه بعدی محصولاتی‎ ‏اختصاصی در زمان کوتاه تر تولید کنيم۔ به این منظور‎ ‏نام و نشان تجاری تازه ای باعنوان امکان خلق کردیم تا‎ ‏نمادی از وجود و ساخت هر آن چه ممکن است، باشد‎.

دریافت وقت آنلاین از کلینیک پیکره مشهد

در حال بارگذاری ...

‏فناوری اسکن و چاپ سه بعدی امکان اختصاصی سازی، تولید با‎ ‏دقت بیشتر و کسب نتیجه مطمئن برای بیمار به وجود می‎‏ ‏آورد. به این سبب پزشکان نیز خواهند توانست‎ ‏با خاطری آسوده نتیجه فعالیت درمانی خود را مشاهده و دنبال نمایند‎

اسکن و پرینت سه بعدی برای ساخت ارتز و پروتز

اسکنر سه بعدی

‏اسکنر سه بعدی دستگاهی است که مأموریت تجزیه و تحلیل‎ ‏اشیاء موجود در دنیای واقعی را با استفاده از جمع آوری داده ها‎ ‏به صورت دیجیتال و تبدیل به یک پیکر واحد را انجام می ‏دهد. حفظ دامنه حرکتی بالاتر را به وجود می آورند‎

پرینترهای سه بعدی دستگاه هایی هستند که در آن فرآیند ساخت یک شی فیزیکی از یک فایل دیجیتال به صورت لایه به لایه با مواد اولیه متفاوت صورت می گیرد و با ان امکان تولید هر ناممکنی ممکن می شوند.

ساخت ارتز و پروتز را در مشهد با پرینتر سه بعدی

مواد اولیه مورد استفاده در ساخت انواع اورتز و پروتز های حر کتی و فیزیکی از جنس بسیار سخت، ضد اب، ضد حساسیت و سازگار با محیط زیست هستند که نسبت به نمونه های موجود از کیفیت و دقت پردازش بالاتری برخوردارند۔ بنابراین در زمان کوتاه تری تولید شده و امکان حفظ دامنه حرکتی بالاتر را به وجود می آورند.

 

کلینیک پیکره بصورت تخصصی اسکن و پرینت سه بعدی برای ساخت ارتز و پروتز را در مشهد با استفاده از بهترین کارشناسان انجام می دهد.

کلینیک ارتوپدی پیکره

مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۸، پلاک ۱ (ساختمان پلاتینیوم)، طبقه دوم، واحد ۷
مشهد
تلفن: ۰۵۱۳۸۸۴۹۸۸۶
آدرس اینترنتی: https://peykare.com

دریافت فایل PDF:

EMKAN امکان

این مطلب را هم بخوانید  درمان هالوکس والگوس (درمان انحراف انگشت شست)

کلینیک پیکره

کلینیک پیکره یکی از بهترین مراکز ارتوپدی فنی در شهر مشهد برای ساخت انواع ارتز و پروتز


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


ما متخصصیمما متخصصیم
کلینیک پیکره

اصلاح ناهنجاریهای اسکلتی-عضلانی بدن با روشهای غیر تهاجمی، ارائه کلیه خدمات مربوط به ساخت ارتز، ساخت اندام مصنوعی و اسکن دقیق پا جهت ساخت کارآمدترین کفش ارتوپدی و کفی اختصاصی برای هر فرد.


تلفن تماس

ما اماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.آدرس ما

مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۸، پلاک ۱ (ساختمان پلاتینیوم)، طبقه دوم، واحد ۷


شنبه تا پنجشنبه

۱۲:۳۰ ظهر تا ۸ شب
شنبه تا چهارشنبه
۹ صبح تا ۱۴ ظهر
پنجشنبه
تعطیل
جمعه


این مطلب را هم بخوانید  ساخت پروتز زیبایی در مشهد